Jdi na obsah Jdi na menu

O NÁS - naší firmě + FOTOGALERIE

               Milí návštěvníci,   moje-foto----logo.jpg

  ráda bych napsala několik slov o naší malé, rodinné firmě s          názvem Náboženské či spíše Křesťanské předměty, založené vr.2007. Začínala jsem nejdříve drobnou nabídkou na ranních, nedělních mších, přidala později prodej ve stánku na zdejších krásných, jihočeských poutích v širokém okolí v r.2009 a nakonec založila tyto webové stránky v r.2010. Obchůdek zatím nemáme.

Naše nabídka je zaměřena především na drobné, domácí spotřebitele, rodiny, menší firmy, farnosti, s osobním kontaktem a vstřícnou komunikací se zákazníkem. Důležitá je pro nás spolehlivost, rychlé odesílání zásilek, kvalitní výrobky, pečlivé potvrzení objednávek. Na starost mám ve velké míře vše já, pomáhá mi ale také manžel s maminkou, dle jejich časových možností !                                                   (Chtěla bych jen krátce na vysvětlenou, když jsem zakládala a vytvářela tyto webové stránky, měla jsem velmi chabé technické znalosti a zbytečně jsem zvolila dlouhý název webových stránek. Nyní již nemám odvahu název zkrátit, či změnit, je uložen ve spoustě vyhledávačích a inzercích a o vše bych přišla .... takže děkuji za pochopení ... )

 

Často se nás lidé ptají, proč nemáme zaveden systém objednávání tkzv. „do košíku", jako je to běžné na internetových obchodech? Naše malá firma však není zaměřena pouze na prodej zboží, ale chceme široké veřejnosti (nekřesťanům) přiblížit i jiná témata. Např. životopisy svatých, úryvky z bible, názory na aktuální situace v naší České zemi s videem, hudbou, filmy v „Oblíbených odkazech“. Informovat také o svátcích svatých patronů… atd.,

Setkáváme se s mnoha lidmi, kteří jsou „hledající“! Ptají se často, existuje-li Bůh, proč dopouští zlo v našem životě, co je to víra ? Odpovědi nebo povídání na tato témata ve sdělovacích prostředcích neslyší, zcela zde vymizela, ve školách je situace podobná. Místo klasických, křesťanských vánoc začíná převažovat na veřejnosti americký, komerční santa klaus a Ježíš Kristus je zatlačován kamsi do nenávratna.

Stalo se nám několikrát při prodeji ve stánku, že si lidé pletou kropenku na svěcenou vodu se slánkou na sůl či dokonce Ježíše zaměňují s P.Marií, protože oba dva mají prý dlouhé vlasy ! Je to k smíchu, či pláči ? Zájem lidí o duchovní oblasti ale rozhodně i tak roste, začínají přemýšlet o smyslu svého života. Každý z nás potřebujeme ve svém životě směr, orientační bod, autoritu, která nás podporuje, posiluje a na kterou se můžeme s důvěrou obrátit ! Důležitá je samozřejmě také stabilní rodina! 

Z tohoto důvodu vznikly i tyto webové stránky, abychom s velkou pokorou předávali alespoň malou část naší víry a naše znalosti ostatním, budou-li mít zájem. S manželem jsme oba křesťané.

Věřím, že jsem napsala srozumitelně vše, co bylo třeba a tyto webové stránky mají a budou mít svůj smysl ! Přeji vám všem požehnané dny, každý z nás ať je plný naděje, radosti a má víru v budoucnost v našem každodenním životě !

 SPB, Hana Brdová

 

FOTOGALERIE :

Kraselov 2018 červenec - Poutní areál Svatá Anna

1.---kraselov.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p1220598.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.-mamka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.-babicka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p1190553.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dudácké slavnosti 2016 - Strakonice

7-strakonice---dudacky-festival-srpen-2016c.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.-radomysl--17a.jpg                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                 

                                                                

                                                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář